sort-gridsort-list

خرید ملک در آنتالیا | مشاور املاک در آنتالیا

آنتالیا بزرگ‌ترین شهر در سواحل مدیترانه‌ی ترکیه است. آنتالیا در بین گردشگران به خاطر طبیعت سبزش، سواحل شنی طلایی‌رنگ، مناطق تاریخی و آب‌وهوا گرم شهرت دارد. تمام این‌ دلایل موجب رونق بازار املاک آنتالیا و بیشتر شدن خارجی‌هایی که قصد خرید ملک در این شهر رادارند شده است. آپارتمان‌، ویلا و زمین‌های این منطقه قیمت‌ مناسب و بازگشت سرمایه‌ی بالایی دارند.محل مشابهبعضی از پرطرفدارترین مکان‌ها برای خرید ملک کنیالتی (konyaalti) و لارا (lara) است کنیالتی برای ساحل زیبای طلایی‌رنگش معروف است و دارای پرچم آبی برای ماسه‌ی عالی‌اش است این منطقه دارای طبیعت سبز، ساحل و امکانات و تفریحات دیگری مانند رستوران، بار، فروشگاه دارد منطقه لارا منطقه آنتالیا نیز ساحلی زیبا و عالی و یکی از بزرگ‌ترین سواحل شنی ترکیه را داراست هردوی این مناطق مکان‌های خاص خود را در بین خارجیان برای خرید ملک‌دارند و به خاطر موقعیت مکانی و قیمت‌های مناسب شهرت دارند.

بازار ملک آنتالیا نیز مشتریانی مانند بازار آلانیا را دارد خریداران خارجی می‌توانند از قیمت‌های خوب املاک و هزینه‌های زنگی به‌صرفه آن بهره ببرند املاک آنتالیا بازگشت سرمایه خوبی از طریق اجاره ملک‌دارند زیرا که املاک پتانسیل اجاره برای دوازده ماه سال را داراست اگر شما به دنبال خرید ملکی در آنتالیا تنها برای گذراندن تعطیلات هستید فرصت عالی برای اجاره دادن آن در بقیه سال دارید میزان اجاره ملک در این منطقه بستگی به موقعیت مکانی اندازه ملک و فصل اجاره دارد خرید ملک در آنتالیا یک سرمایه‌گذاری خوب با سرمایه کم است قیمت متوسط آپارتمان در ده سال گذشته صد در صد افزایش‌یافته است که بدین معنا است که سرمایه‌گذاری در این منطقه بسیار سود ده است.

رؤیای زندگی در مدیترانه شما به حقیقت می‌پیوندد فقط کافی است با ما در سامر هوم برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید و با ما ملک خود را در آنتالیا خریداری کنید.

آنتالیا بزرگ‌ترین شهر در سواحل مدیترانه‌ی ترکیه است. آنتالیا در بین گردشگران به خاطر طبیعت سبزش، سواحل شنی طلایی‌رنگ، مناطق تاریخی و آب‌وهوا گرم شهرت دارد. تمام این‌ دلایل موجب رونق بازار املاک آنتالیا و بیشتر شدن خارجی‌هایی که قصد خرید ملک در این شهر رادارند شده است. آپارتمان‌، ویلا و زمین‌های این منطقه قیمت‌ مناسب و بازگشت سرمایه‌ی بالایی دارند.

*نام و نام خانوادگی

پر کردن این قسمت‌ها ضروری است

ایمیل بزنید

پر کردن این قسمت‌ها ضروری است

*تلفن

پر کردن این قسمت‌ها ضروری است

Skype