حراج ویلا در آلانیا | ویلا در آلانیامحبوبیت آلانیا به علت طبیعت شگفت‌انگیز آن است که شامل ساحل مدیترانه، کوه‌های توروس، آب‌وهوای آفتابی و گرم و مردم دوست‌داشتنی را به ارمغان می‌آورد. این ویژگی‌ها املاک در آلانیا را جایگاه خوبی قرار می‌دهد به‌ویژه ویلاهای آلانیا بسیار محبوب هستند. بسیاری از اروپایی‌ها و مردم تركیه برای گذراندن تعطیلات یا به‌عنوان خانه دوم خود ویلاهای آلانیا را ترجیح می‌دهند.

طبیعت و آب‌وهوا

آلانیا دارای سواحل زیبا و مناطق کوهستانی بکر است. ویلاهای در نزدیکی ساحل قرار دارند، مزایای دسترسی به آسان به دریا را در هر زمان فراهم می‌کند. شما می‌توانید در بالکن ویلای خود بمانید و هنگام صرف غذا یا قهوه خود از تماشای دریا لذت ببرید. قسمت‌های کوهستانی آلانیا دارای هوای خنک‌تر از مناطق ساحلی است که از کوه‌های توروس نشئت می‌گیرد. آب‌وهوای آلانیا شمال روزهای آفتابی بیشتری نسبت به هوای ابری است و این باعث می‌شود فصل تابستان و تعطیلات طولانی باشد علاوه بر این؛ آب‌وهوا و ویژگی‌های طبیعی باعث رونق کشاورزی می‌شود که در طول سال شما به انواع مختلف میوه‌ و سبزی‌ تازه دسترسی خواهید داشت.

زندگی در آلانیا برای خارجی‌ها

بسیاری از افراد خارجی که آلانیا را دوست دارند و در این شهر ویلا تهیه می‌کنند. بنابراین، حضور مردم از سرتاسر این شهر باعث ایجاد محیط چند فرهنگی در منطقه شده است. شما می‌توانید این موضوع را تابلوهای نصب‌شده به زبان‌های گوناگون در سراسر شهر به‌روشنی مشاهده کنید و همچنین مردم بیشتر به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند ازلحاظ مسائل مالی، مردم اروپا دلیل ارزش یورو زندگی راحتی در این شهردارند. در آلانیا، قیمت‌ها به‌ویژه برای غذا و لباس زیاد نیست و همواره گزینه‌های ارزان در انواع کالاها وجود دارد. به‌عنوان‌مثال، شما می‌توانید که مواد لازم برای تهیه غذای خود را از بازارهای هفتگی که میوه‌ها و سبزی‌ها تازه و مقرون‌به‌صرفه فراهم می‌کنند خریداری کنید.

ویلا در آلانیا

آلانیا تعداد زیادی ویلا را برای انواع سلیقه‌ها ارائه می‌دهد. ویلاهای مبله برای اجاره و ویلا با وسایل آشپزخانه برای فروش در آلانیا وجود دارد. ویلاهای خصوصی معمولاً شامل باغچه، استخر و پارکینگ است. همچنین، مجتمع‌های ویلای به علت دارا بودن امکانات عمومی ترجیح داده می‌شوند. آلانیا شهری با امنیت بالاست بااین‌وجود تقریباً در همه ویلاها، به‌ویژه در مجتمع‌های ویلایی، سامانه‌های امنیتی وجود دارد و دارای طراحی مدرن هستند. اکثر آن‌ها دارای فضای زندگی زیاد و حتی برخی از آن‌ها دارای دو اتاق نشیمن است.

خرید ویلا به‌عنوان یک خارجی

برای گذراندن تعطیلات و یا خرید ملک نیازی به تهیه ویزا از ترکیه نیست و فقط به پاسپورت نیاز است. برای خرید ویلا در ترکیه، بهتر است با یک مشاور املاک تماس بگیرید تا بتوانید از خدمات و سرویس‌های آن‌ها استفاده کنید. با پیروی از الزامات لازم، می‌توان با ارائه اسناد مورد نیز به‌صورت قانونی یک ویلا در آلانیا را به‌عنوان یک خارجی خریداری کنید. موسسه دولتی که فروش املاک را نظارت می‌کند، اداره کل ثبت زمین و حدنگاری است. خدمات ما شامل اجاره و فروش املاک است و می‌توانید برای کسب اطلاعات در مورد جزئیات پروسه و با ارسال کد ملک موردنظر، با ما تماس بگیرید.

*نام و نام خانوادگی

پر کردن این قسمت‌ها ضروری است

ایمیل

پر کردن این قسمت‌ها ضروری است

*تلفن

پر کردن این قسمت‌ها ضروری است

Skype