املاک در مرکز آلانیا - حراج آپارتمان در آلانیاآلانیا یکی از محبوب‌ترین مناطق آنتالیا

آلانیا با طبیعت شگفت‌انگیز، وجود آثار تاریخی منحصربه‌فرد و سواحل شگفت‌انگیز در کنار دریای مدیترانه است. همچنین وجود فعالیت‌های تفریحی فراوان مانند تورهای قایقرانی، سالن‌های سینما، باشگاه‌های غواصی و غيره باعث می‌شود شما بتوانید از این منطقه لذت ببرید. مرکز آلانیا دارای مکان‌های سرگرمی زیادی است که با انواع بار، کافه، رستوران و دیسکو از گردشگران و ساکنان استقبال می‌کند. این منطقه دارای ساختمان‌های تاریخی و سواحل محبوب که همواره میزبان جمعیت زیادی است و برای هر سلیقه مناسب است. شهر آلانیا بسیار موردپسند افراد زیادی ازجمله مردم ترکیه و خارجی است که می‌خواهند تعطیلاتی شگفت‌انگیز داشته باشند یا خانه دوم را خود را خریداری کنند. بسیاری از مجتمع‌های جدید و خواصی برای فروش در آلانیا برای همه سلیقه‌ها وجود دارد.

پیش‌بینی آب‌وهوا آلانیا

آب‌وهوای آلانیا مدیترانه‌ای و با تابستانی آفتابی که باعث وجود روزهای بی‌شمار برای رفتن به ساحل و گرفتن حمام آفتاب می‌شود و در زمستان آلانیا هوایی معتدل و بارانی دارد. داغ‌ترین ماه‌های ژوئیه و اوت در آلانیا است.

مرکز حمل‌ونقل عمومی مرکز آلانیا

مرکز شهر آنتالیا در فاصله 135 کیلومتری فرودگاه بین‌المللی آنتالیا 125 کیلومتر و فرودگاه قاضی پاشا آلانیا حدود 40 کیلومتری قرار دارد. می‌توان وسایل حمل‌ونقل و مسیرهای مختلی از مرکز آلانیا به بسیاری از نقاط سفر کرد. ورودی تاکسی‌ها 4.8 لیر است و به ازای هر کیلومتر 4.8 لیر اضافه می‌شود. علاوه بر این، اتوبوس‌ها 4 لیر هستند.

امکانات پزشکی مرکز آلانیا

مرکز آلانیا دارای امکانات مختلف پزشکی همچون دانشگاه‌های پزشکی که دارای بیمارستان‌های بزرگ هستند که ممکن است عمومی یا خصوصی باشد. بیمارستان دانشگاه " علاءالدین کی‌کوبات" یا بیمارستان دانشگاه "باشکنت" از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین بیمارستان‌ها هستند. علاوه بر این، کلینیک‌های کوچک مانند مرکز پزشکی "شفا" و کلینیک‌های عمومی مانند مراکز مختلف بهداشت خانواده وجود دارند که خدمات بهداشتی و درمانی خوبی را ارائه می‌دهند. با توجه به جمعیت گردشگری آلانیا، سیستم بهداشتی برای گردشگران مناسب است.

جمعیت آوسالار در آلانیا

طبق آمار سال 2017 حدود 300،000 نفر در آلانیا زندگی می‌کنند. 152.000 نفر از آن‌ها مرد و 146.000 نفر از آن‌ها زن هستند. در طول فصل تعطیلات، مرکز آلانیا بسیار شلوغ می‌شود و حدود 3.5 میلیون گردشگر سالانه از این منطقه دیدن می‌کنند.

*نام و نام خانوادگی

پر کردن این قسمت‌ها ضروری است

ایمیل

پر کردن این قسمت‌ها ضروری است

*تلفن

پر کردن این قسمت‌ها ضروری است

Skype