فرصت طلایی برای کسانی که خواهان شهروندی ترکیه هستند

فرصت طلایی برای کسانی که خواهان شهروندی ترکیه هستند

فرصت طلایی برای کسانی که خواهان شهروندی ترکیه هستنددر چارچوب "مقررات مربوط به تغییر قوانین مربوط به استفاده از قانون شهروندی ترکیه" که امروز در روزنامه دولتی منتشر می شود، حداقل قیمت املاک و مستغلات که خارجی ها مجبور بودند برای دریافت شهروندی به مبلغ دویست و پنجاه هزار دلار از یک میلیون دلار کاهش یابد. وزارت امور داخله اظهار داشت که برای آن دسته از خارجیانی که مایل به دریافت شهروندی هستند، دفاتر تخصصی جدید به زودی باز خواهند شد و تمامی مراحل لازم در اولین اقدام کامل خواهند شد.

با حکم منتشر شده توسط رئیس جمهور رجب طیب اردوغان امضاء بند 20 مقررات مربوط به استفاده از قانون شهروندی ترکیه که شامل مقررات مربوط به اخذ اقامت خارجی در ترکیه است، "تغییرات اقلیمی ترکیه" تغییر کرده است.

به جای $1 میلیون دلار ، $250 هزار کافی است

پس از مقررات جدید، دارایی احتمالی سرمایه برای دریافت شهروندی ترکیه به مبلغ 500 هزار دلار از یک میلیون دلار کاهش یافته است. همچنین حداقل قیمت املاک و مستغلات که خارجی هایی که دارایی های خود را در ترکیه می خواهند و می خواهند شهروندی را از 1 میلیون دلار به 250 هزار دلار کاهش دهند.

یکی دیگر از شرایط دریافت شهروندی حداقل دستمزد برای حداقل 100 نفر است و همچنین به 50 نفر از 100 تغییر یافته است. علاوه بر این، میزان پولی که خارجی ها برای سپرده شدن در بانک های مستقر در ترکیه به 500 هزار دلاره از 3 میلیون دلار تغییر کرده.

بیانیه وزیران

در بیانیه ای که وزارت امور داخله در مورد این موضوع منتشر کرد، گفته شد که برای آن دسته از خارجیانی که مایل به دریافت شهروندی هستند، دفاتر تخصصی جدید به زودی باز خواهند شد و تمامی مراحل لازم در اولین اقدام کامل خواهند شد.

*نام و نام خانوادگی

پر کردن این قسمت‌ها ضروری است

ایمیل بزنید

پر کردن این قسمت‌ها ضروری است

*تلفن

پر کردن این قسمت‌ها ضروری است

Skype